niedziela, 29 grudnia 2013

HOROSKOP dla polskich celebrytów na 2014 ROK.

AGENT TOMEK
W 2014 roku agent Tomek będzie omijany prze kobiety, więc działaność wywiadowczą rozpocznie wśród mężczyzn. Tym razem wypłyną jego nagie fotki z torsem przyozdobionym tatuażami banknotów w twardych walutach. Będzie chciał w ten sposób wejść do przestępczego środowiska, które korumpuje posłów. Jednakże żeby odnieść sukces, agent Tomek będzie musiał zajść w ciążę. Dawcą najszybszych plemników będzie poseł z jego rodzimej partii.

CEJROWSKI WOJCIECH
Za słynnym podróżnikiem będzie od lutego ciągnąć się śmierdząca sprawa z przeszłości. Otóż okaże się, że Wojtek nosił kiedyś skarpetki i nigdy ich nie wyprał. Do cuchnącego stosu nieużywanej obecnie części garderoby dotrze dziennikarz pewnego dziennika, lecz jego życia nie uda się uratować. U Wojtka będzie można spostrzec oznaki żałoby, ale tylko za paznokciami. Sam podróżnik za śmierć dziennikarza obarczać będzie byłą partnerkę, bo Pawlikowska ponoć zobowiązała się robić przepierki, ale słowa nie dotrzymała.

DODA
W marcu Doda przyzna się, że "lubi wyposzczonych mężczyzn" i wstąpi do męskiego zakonu. Szybko przeora opata, stając się przeoryszą. Towarzystwo niemal świętych mężczyzn spowoduje, że to nie ona rozbestwi zakonników, lecz oni przekonają ją do pozycji po bożemu. Dziewczyna polubi leżenie krzyżem oraz kapanie na grzeszną skórę wosku z poświęconych gromnic. Doda nadal ma szansę - jako samozwańcza królowa polskiej muzyki - być pochowana na Wawelu. W listopadzie ułatwi jej to mianowanie przez Episkopat do medalu Głównej Nawówki w 2014 roku.

MOZIL CZESŁAW
W 2014 roku Mozil przerzuci się z picia wódki na lakier do włosów i zmywacz do paznokci. Straci wzrok i przez to ciężej mu będzie prowadzić samochód. Ciężko będzie mu uwierzyć, że najbardziej potrzebuje białej laski, tym bardziej, że gustował dotąd w Tajkach. W ślepe oko wpadnie mu jednak góralka ze wsi Zubrzyca, ona jednak zobaczy absztyfikanta i zdąży zawczasu uciec. W październiku Cesławowi znudzi się jego imię i może zmienić je na Mieczysław, ale już w grudniu będzie znów optować za zmianą, tym razem na Balatazara.

SIPOWICZ KAMIL
W maju znów głośno będzie o Kamilu Sipowiczu. Otóż polska służba celna zakwestionuje przesyłkę z Wenezueli zawierającą narybek, który pan Kamil zamówi przez internet jako karmę dla jego dwunastu piranii. Podobno rybki nafaszerowane będą podejrzanymi glonami. Sipowicz będzie się tłumaczyć, że zamawia to, co najbardziej lubią jego piranie, a on je kocha i nie potrafi im odmawiać. Argumenty użyte przez celebrytę odniosą skutek dopiero wówczas, gdy prześle im na dowód jedną piranię.

WAŚNIEWSKA KATARZYNA
Waśniewska w więzieniu będzie bardzo aktywna. Co drugiej koleżance będzie proponowała adopcję, szczególnie więźniarkom o imieniu Magdalena. Niestety, większość kobiet uzna, że to dziecinada, szczególnie gruba Jola, która mimo chęci nie zdoła wyobrazić siebie w beciku, a tym bardziej na rękach Waśniewskiej. W czerwcu Katarzyna przeżyje platoniczną miłość do Michała Wiśniewskiego, którego plakat rozwiesi w celi. Niestety, do widzenia w przyszłym roku nie dojdzie, bo pan Michał będzie bardziej kręcił się wśród porcelany.


WIŚNIEWSKI MICHAŁ
W 2013 roku długo rozmyślał nad swoją egzystencją. Nie wiedział, czy zostać filomatą, czy może filaretą, w końcu w 2014 roku ostatecznie pójdzie w filiżanki. Tak mu się ten pomysł spodoba, że rozwinie działalnośc o czajniczki, spodeczki i cukiernice. Już pod koniec lutego szczyty list przebojów zdobędzie jego nowy przebój "Moja piczka cukierniczka". Z kolei podczas majowych zabaw weselnych królować będzie jego nowy przebój "Mam ci ja czajniczek, git czajniczek-zajebniczek". Dobra passa Wiśniewskiego trwać będzie do końca roku, o co zadba jego aktualna dziewczyna, karmiąc go codziennie kostkami cukru.

ŻYŁA PIOTR
Już pod koniec stycznia 2014 roku Żyła zostanie bacą. Po zawodach olimpijskich w Soczi zostanie zatrudniony w telewizji publicznej jako pogodynka. W marcu dojdzie do wielkiej awantury, gdy Kret trafi na Żyłę. Pójdzie o złoto albo o złote w ilości bardzo pokaźnej. Portale plotkarskie już w maju uznają, że Żyle odbije się tak mocno, że odleci, natomiast Kret zapadnie się pod ziemią i TVP zostanie bez pogodynki. Na szczęście w czerwcu niebo będzie bezchmurne, a temperatura oscylować będzie w okolicach 36,6 stopni Celsjusza.

Czego i niecelbrytom życzę w nadchodzącym roku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz