wtorek, 31 grudnia 2013

HOROSKOP dla wszystkich znaków zodiaku na 2014 ROK.

BARAN – był grubianinem w 2013 roku i chamski ogon komety nadal będzie go głaskać w 2014 roku. W lutym powinien kupić grzebień, bo fryzura zacznie mu się układać. We wrześniu możliwy dopływ pieniędzy. Wszakże dostanie spadek tylko wówczas, gdy nie udowodnią mu morderstwa na bogatym krewnym.

BYK – partner przyprawi mu rogi, ale w 2014 Byk będzie w stanie to wybyczyć. W marcu Byki powinny skupić się na garncu, bo nie będzie co w niego włożyć. W czerwcu powinien dorobić na zbiorze truskawek. Szczęśliwy kolor – karminowy. Dobrą karmę Byk znajdzie, wpatrując się w skupieniu w muletę.

BLIŹNIĘTA – ludzie spod tego znaku będą w 2014 roku się świgać. Co to znaczy, nie wiadomo, ale na pewno będzie nerwowo. Bliźnięta postawią na emocje i owładnie ich silne uczucie. Uwaga! Nie wszyscy muszą zaakceptować wasz narcyzm. Szczęśliwa pozycja – stanie na głowie. Fartowna gra w karty – Piotruś.

RAK – Raki w 2014 roku będą najbardziej rozpustne. Orgie, libacje i 48h na tzw. dołku to będzie ich codzienność. W tym roku zatęsknią do słońca, omijając solaria, ale mogą mieć podkrążone oczy. Ulubiona bielizna – brak. Szczęśliwy numerek – zero. Na koniec roku mogą też wyjść na zero, zostając domatorami pod mostem.

LEW – w 2014 roku Lwy zainwestują w przyszłość. Jeśli będą wprawiać sobie sztuczne zęby, to tylko złote. Lwy chcą lśnić, dlatego będą smarować twarz kremami tłustymi. Podążą tam, gdzie inni odpuszczą, bo ich szczęśliwy aromat w najbliższym roku to siarkowodór. Rada: grajcie w Chińczyka na pieniądze!

PANNA – osoby spod tego znaku nadal będą miały przechlapane. Prawdopodobnie Panny odnajdą siebie, ścigając kieszonkowców w środkach komunikacji miejskiej. Panny ze wsi muszą puszczać żurawia do studni, gdyż echo będzie im podpowiadać dalsze kroki. Seks – spełnienia szukaj podczas pełni Księżyca. Dobry znak – nie licz na to.

WAGA – lepiej żeby tego roku w ogóle nie było. Wagi czekają same kataklizmy, jak mrówki faraona w mieszkaniu, komornik na progu, czy akuszerka z brudnymi rękoma. Na jednej szali szalik kibica, na drugiej też szajs. Preferowana zabawa: rosyjska ruletka. Szczęśliwy kolor: sraczkowaty. Ulubiona książka: Kodeks karny.

SKORPION – zeszły rok Skorpiony przeżyły w poziomie, w 2014 nareszcie staną do pionu. Dalsza perspektywa spowoduje, że będą często zamykać oczy. Ubarwi to ich seks, który uprawiać będą po omacku. Skorpiony w tym roku postawią na czuja, choć różnie to słowo będą wymawiać. Ulubiona część ciała: krocze.

STRZELEC – 2014 rok spędzi czas na podróżach i pielgrzymkach, gdzie będzie strzelać gafy. Niech raczej zapomni o szortach, inaczej nie zostanie wpuszczony do krypty wawelskiej. Strzelce wiele zobaczą, gdyż niemal nigdy nie dotrą do celu podróży. Za to zostaną im ładne zdjęcia. Uważajcie jednak, by żaden akt nie dotarł na biurko szefa.

KOZIOROŻEC – w tym roku pieniądze pójdą wam z dymem, ponieważ wydacie oszczędności na dopalacze. Za to w miłości będzie sielanka, bo partner/partnerka też polubi pykać wyroby kolekcjonerskie. Będąc uwędzonymi, miejcie się na baczności przed tymi, którzy będą chcieli wam coś zwędzić. Ulubiona szata: bikini.

WODNIK – Saturn spowoduje wasze finansowe odpływy, dlatego w 2014 roku wielu doradzi wam: „idź się utop!”. Jednak wasza determinacja sprawi, że będziecie raczej się taplać niż topić. Wpłynie na to harmonijny Jowisz, który nakaże prężyć wam ciało. Wiele na tym nie zarobicie, ale uciechy będzie co niemiara.

RYBY – podobnie jak w 2013 roku będziecie starali się zdominować towarzystwo, udowadniając, że Ryby też mają prawo do głosu. Przy okazji wyjdą na jaw wasze skłonności sadystyczne. Wielu z was może zasilić szeregi Policji. Ulubiona zabawka: kajdanki. Preferowany fetysz: lizak. Najzwinniejszy palec: serdeczny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz