wtorek, 4 maja 2010

List Otwarty do Ojca Dyrektora

Szanowny Ojcze Dyrektorze,
CSsR Tadeuszu Rydzyku!

          Pogrążeni we wspólnej modlitwie oraz skupieni w eucharystycznym mianowniku cieszymy się, że Pan Jarosław Kaczyński chce zostać Prezydentem RP i kontynuować linię swego Czcigodnego Brata oraz Jego Małżonki, którzy to oboje odeszli od nas tragicznie. To byli wyjątkowi ludzie, forpoczta świętych i elita elit.

          Ojcze Dyrektorze, Ty, któryś nazwał naszych zmarłych boleśnie Bohaterów "oszustem" i "czarownicą", pomyliłeś się. A jak mawiał wieszcz: "świętości nie można szargać, to boli!" Dlatego dziś, odmawiamy Tobie, Ojcze Dyrektorze, któryś święty jest na innych odcinkach swej posługi kapłańskiej, aleś który tutaj się nie spisał, oj nie!, możliwości poparcia kandydatury Jarosława Kaczyńskiego. Bo pohańbić ją Ojciec Dyrektor może.

          A to słowem "oszust" dla Prezydenta Jarosława Kaczyńskiego, a to "czarownicą", kimkolwiek będzie Człowiek, który Pierwszą Damą zostanie. W tej kwestii Ojciec Dyrektor niegodny jest, by udzielić błogosławieństwa Kandydatowi Jarosławowi Kaczyńskiemu.

          Odstąp zatem od zamiaru popierania Ostatniego Żyjącego Bohatera Polski, Ojcze Dyrektorze, CSsR Tadeuszu Rydzyku, a nie pohańbisz się i modlitwy za Twoją duszę nadal będziemy szczerze kierować ku Górze, która pokieruje naszego Kandydata ku honorowi pełnienia historycznej misji.

Z Bogiem,
"Adela lat 73" oraz wszyscy, którzy w podpisach, albo choćby dobrym słowie i żarliwej modlitwie, wsparli moją szlachetną inicjatywę.

10 komentarzy:

 1. POPIERAM!
  nazwanie pierwszej damy czarownica nie licuje z powaga urzedu ojca rydzyka i tym samym wyklucza go nieodwolalnie z kregu ludzi, bedacych godnymi popierac kandydature brata jarka na prezydenta najjasniejszej. tylko nieskalana karta sumienia moze byc przepustka do torowania drogi bratu jarkowi na wyboistym szlaku przeznaczenia, jakie przypisala mu tragiczna smierc brata. spojrzmy wszyscy w swoje dusze i zapytajmy samych siebie: a co ty chcesz z tym zrobic? niech sumienie powie: musze PROTESTOWAC!

  OdpowiedzUsuń
 2. Albowiem, którzy są bez skazy i winy?! Kto może o sobie powiedzieć i przed Bogiem i ludźmi przyrzec, że nigdy się złym słowem nie skalał, złą myślą nie zgrzeszył ten godny jest głosować na Jarka, nikt inny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem godna ;D Na szczęście, bo jeszcze bym się zobligowana poczuła i co?!

   Usuń
 3. Mam jakieś takie bliskie skojarzenia... Grzech w PZPN, Bezdzietnyojciec w RMclassic, Jarosioł w Trójcyświętejjedyny... ;-(((((((((((((

  OdpowiedzUsuń
 4. Jarek Kaczyński ma jedną wadę , mianowicie nie ma RIPOSTY na debatach . Tak było , jak wygrał GAJOWY , kiedy Jarka ośmieszyła MONIKA, potem drugi raz w środę przed WYBORAMI do parlamentu ośmieszył GO niegodny lis w mediach polsko-języcznych. Jarek miał zwycięstwo w kieszeni , tylko Lis zapytał żeby Jarek wyjaśnił co było 10 lat temu, a na to powinien lisowi zaripostować - DROGI MANIPULANCIE , ... trzy dni przed tymi Wyborami to są ważne sprawy na przód , a to co 10 lat temu to panu lisowi odpowiem ... PO WYBORACH i miałby czas na podsumowanie co zrobił przez 4 lata ryży Donaldzik i lekko by rudego by spławił . wtedy miał drugi raz ZWYCIĘSTWO w kieszeni. tak więc szukajmy autorytetów .w Kraju . pzdr. Kuźmiuk

  OdpowiedzUsuń
 5. mam mieszane uczucia - ani jeden ani drugi nie nadają sie na nic - toteż głosowanie nowe czas zacząć od najmniejszych

  OdpowiedzUsuń
 6. Te, stara dupo, z Wildy jesteś? Pisz do mnie, oxya@wp.pl, Może sredniowieczne :) kopuły pooglądamy. Kopuły najlepsze są 30-45 wieczne:)

  OdpowiedzUsuń
 7. W całej rozciągłości popieram!

  OdpowiedzUsuń