niedziela, 30 grudnia 2012

Numerologiczny Horoskop na 2013 rok.

NUMEROLOGIA

1
Samiec Alfa spod Jedynki zostanie w tym roku Omega, bo z powodu nienasycenia przybędzie mu tłuszczu. Choć Jedynki lubią grać pierwsze skrzypce, to w tym roku poczują, że ich gierki są bliskie zeru. Postrzeganie 0-1 będzie też bliskie kobietom. Przestaną widzieć kolorowo, a tylko w barwach czarno-białych. Powodzenie będzie im sprzyjać w miłości, gdyż nastawią się na miłość pojedynczą. Wyjątkiem może być zauroczenie się w duchownym, ale tylko na służbie, czyli w czarnej sutannie. Jeśli mężczyźni marzą o miłości, to muszą jej szukać wśród zakonnic w białych habitach.

2
Jest szansa, że w tym roku zostaniecie beatyfikowani. Musicie jednak szybko umrzeć – najlepiej w pierwszym kwartale. Jeżeli Dwójkom się to nie uda, to wpadniecie w rozwiązłość i lubieżność. Parzyste Dwójki parzyć się będą na potęgę. Najchętniej w lipcu, wtedy pod rozłożystą lipą, spadający z drzewa sok może skleić wasz związek na trwałe, mimo że początkowo traktowaliście to jedynie rozrywkowo.
Mężczyźni nauczą się wiązać krawat, a kobiety będą wysupływać zaskórniaki swych partnerów. Ale lepiej byście odeszli z tego świata do końca marca. Szansa na pierwszy stopień świętości w najbliższym czasie się nie powtórzy.

3
Dostaniecie przydział na mieszkanie pod chmurką. Eksmisja z lokum z dachem, oknami i ogrzewaniem dotyczyć będzie zarówno kobiet jak i mężczyzn. Wasz optymizm i teraz da znać o sobie. Trójki opanuje radość, bo podwyżki za gaz, prąd, wodę i ścieki was ominą. Przestaniecie się też przedźwigać, bo klucze nie będą ciążyć wam w kieszeni.
Wszystko wskazuje, że ze wszystkich cyfr będziecie najlepiej odżywiać się. Numerologiczna przepowiednia gwarantuje, że nigdy nie przejecie się i zgaga będzie dla was obcym pojęciem. Może dlatego, że miłość nie będzie wam sprzyjać i z nikim w 2013 roku się nie zwiążecie.

4
2013 rok to dla Czwórek rok bogactw. Wielu z was zostanie komornikami, co przy waszej skuteczności i efektywności działań doprowadzi do fortuny. Będziecie na siebie zwracać uwagę nie tylko poprzez noszenie złotych łańcuchów i sygnetów, lecz także dlatego, że odnajdziecie przyjemność z uprawiania nowego hobby. Wasza ekshibicjonistyczna pasja doprowadzi do wielu przygodnych kontaktów, które dają szansę na pojawienie się nowego życia. Bądźcie jednak ostrożne w drugiej połówce roku, bo jeśli rozwiązanie przyjdzie w 2014 roku, to możecie urodzić debila.

5
Piątki w 2013 roku przeżyją nawrócenie na właściwą wiarę. Zostaniecie neofitami, głoszącymi wiarę w jedynego Proroka. Przepiszecie swój majątek na utrzymanie grupy współwyznawców. Rola służebna odkryje przed wami nowy sens egzystencji. Znajdziecie przyjemność w całowaniu stóp guru. Nauczycie się też akupresury, ale wasz przewodnik zacznie zarzucać wam prokrastynację. Nie zniechęcicie się jednak, zwlekając się z łóżka już o świcie, by zdążyć do dopiero co rozbudzonych stóp Proroka. Luty szczególnie będzie dla korzystny dla Piątek, bo będzie trwać najkrócej.

6
W tym roku poczujecie subtelny smak jajka oraz Coca Coli. Wasze życie kręcić się będzie wokół talerza. Praktycznie nie zdążycie go umyć przed nałożeniem następnej porcji. W listopadzie talerz może być już gruby na metr, przez co nieprzychylni goście będą zarzucać wam, że jecie z podłogi. To prawda, talerz będzie stać na podłodze, ale Szóstki nadal będą jadły z kulturalnego poziomu równego mniej więcej parapetom okiennym. Do kuchni 5 smaków dorzucie szósty, czyli cierpki, przez co 2013 rok nabierze kosmicznego wymiaru i wzniesie was na świadomość kosmiczną. Ten rok przygotuje was do podjęcia radykalnej decyzji o diecie.

7
Dla Siódemek w 2013 roku będzie się liczyć jedynie Myśl, jej ogrom i zasięg działania. To was przerazi, więc będziecie chciały Myśl uśmiercić, by przenieść się jedynie na radość odczuwania. Intelektualne bodźce łapać będziecie przez skórę na całym ciele. Skórna percepcja przybliży Siódemki do Intuicji, która jest zaprzeczeniem Myśli i Umysłu. W czerwcu możecie wylądować w kaftanie bezpieczeństwa. Wrzesień spędzicie w pozycji lotosu. W grudniu cieplej się ubierzecie. Jedyny zgrzyt spotka Siódemki w marcu, wtedy będą musiały udać się do dentysty.

8
Ósemki w 2013 roku będą łupać orzechy. Wielu z was dorobi się na sprzedaży pistacji. Mężczyźni będą wodzić zamglonym wzrokiem za laskowymi, kobiety za włoskimi. Uważajcie w kwietniu, bo wtedy ktoś zechce rozłupać waszą skorupkę, zaczajając się z łomem w ciemnej klatce schodowej. Jeśli przeżyjecie, to już w maju wykupicie polisę ubezpieczeniową z opcją inwestycyjną. W listopadzie odkryjecie nowe hobby. Mianowicie zaczniecie tankować bezołowiową do słoików zakręcanych twistem. To będzie wasza kolejna polisa, tym razem zabezpieczająca ósemki przed kryzysem energetycznym.

9
(11,22,33,44)
Rok 2013 będzie dla Dziewiątek rokiem Miłości. Zacznie się jednak prozaicznie. Już w styczniu zasadzicie marihuanę w kilku doniczkach, natomiast mak w korytku za oknem. Na plony miłości Dziewiątki będą musiały czekać do maja. Uczucie wybuchnie tuż po długim weekendzie majowym. Od czerwca 2013 dla Dziewiątki, ale także dla Jedenastki, Dwudziestkidwójki i pozostałych magicznych numerków, zacznie się najbardziej przytulny rok w tej dekadzie. Rodzina będzie chciała was wysłać na terapię, ale wy się nie dacie odtulić. Tak naprawdę jedynie czerwiec będzie dla was trudny, bo będziecie musieli się tłumaczyć w skarbówce ze złożonego PIT-a. Ale przekonacie urząd swoim czystym uczuciem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz