piątek, 27 grudnia 2013

HOROSKOP dla świata na 2014 ROK

W 2014 roku ludzkość jeszcze nie poradzi sobie ze zniszczeniem własnego gatunku, co zmusza mnie do napisania cyklu horoskopów. Zatem do dzieła!

EUROPA

W Czechach narodzi się nowy papież. Jeżeli jego rodacy nie sprowadzą go na ateizm, to będzie mieć szansę na wybór na głowę Kościoła podczas konklawe za lat 71, tj. w 2085 roku. Obywatele Danii bardzo w tym roku przytyją, podobnie jak Mołdawianie, ale tym drugim brzuchy spęcznieją z głodu. W Hiszpanii spadnie wysokie napięcie, zaś Niemcy będę płynąć z prądem polityki kanclerz Angeli. Polskę może czekać wojna religijna, bo Szwedzi będą mieli zakusy na kradzież korony Chrystusa Narodów. Są też dobre wiadomości: w Szwajcarii jak dotychczas będą pasły się fioletowe krowy, a Włosi będą nadal produkowali ser szwajcarski, Austriacy zaś kontynuować będą swoje gadanie.

AZJA

Wszystko wskazuje, że Laos stanie się nową światową potęgą gospodarczą. Znacjonalizowany przemysł produkcji wykałaczek podbije fast-foody na całym globie. Z kolei w Mongolii rozwinie się sieć mobilnych giełd papierów wartościowych pod nazwą Jurta-Cash. Chińskie czynniki partyjne zdecydują zaś o postawieniu gór na szczytach, zaś podnóżami do góry. Będzie to sposób na zintensyfikowanie turystyki wysokogórskiej w ich kraju. Natomiast w Indiach nastąpi wolta. Teraz mieszkańcy tego starożytnego kraju będą gwałcić wyłącznie podróżujących mężczyzn.
Mekka zostanie przeniesiona do Medyny, a Medyna do Bagdadu.

AMERYKA PÓŁNOCNA

Rząd USA wreszcie dostrzeże zagrożenia demograficzne i zmusi Latynosów do używania prezerwatyw, czym wzbudzi opór amerykańskiego episkopatu. Arcybiskup O'Michaly trafi przez to na długie lata do więzienia. Zamiast finału Super Bowl i rozgrywek NBA oraz NHL popularniejsze staną się widowiska z pożeraniem przez lwy chrześcijan. W Kanadzie będzie spokojnie. Przy granicy z Alaską prężni mieszkańcy Ottawy zasieją pola marihuany. Powstaną nowe szlaki przemytu narkotyków przez Meksyk i Amerykę Środkową do Kolumbii oraz Wenezueli. Hollywood porzuci kino i zacznie wystawiać sztuki teatralne. A Las Chicago zostanie nowym centrum rozrywki.

AMERYKA POŁUDNIOWA

Podczas pielgrzymki do Argentyny Franciszek I zajmie Malediwy, na co korona brytyjska odpowie atakiem z cieśniny Gibraltar. Gorące modły katolików z całej Ameryki Południowej sprawią, że angielska flotylla natknie się na ławicę wielorybów z ekologami z całego świata na ich grzbietach. Anglicy wycofają się z ataku, a Franciszek ustanowi nuncjusza na Falklandach i będzie to prawdopodobnie polski biskup, który pełnił niedawno posługę na Dominikanie. Najwięszka pomyślność dotknie natomiast Peruwiańczyków. Zaczną oni sprzedawać ordery uśmiechu, tworząc chłonny rynek wśród premierów z całego globu.

AFRYKA

Zarówno Arabowie, jak i Zulusi, a także wszystkie plemiona Afryki Środkowej zaczną żyć problemem gender, przez co Czarny Ląd ścieknie krwią. Arabki będą podcinały szyje swym niegenderowym mężom, natomiast mężczyźni Tutu nie będą zwracali uwagi na kobiety. Zaczną się migracje, które jako pierwsze w dziejach będą miały podłoże kulturowe, a nie ekonomiczne - jak do tej pory. Stąd też Afrykanie staną w awangardzie ludzkości i Pan Bóg najbardziej im będzie sprzyjał.

AUSTRALIA I OCEANIA

Nastąpi powstanie Aborygenów i Maorysów, które będzie protestem przeciw rządom Australii i Nowej Zelandii. Biali politycy tych państw sprowadzą bowiem najlepszych chirurgów plastycznych i kosmetologów, by wyprostowali i wygładzili rysy autochtonom. Powstanie tubylców spotka się z życzliwym przyjęciem opinii śwaitowej, po tym jak premier Australii zostanie ugodzony bumerangiem. Sprawa przez to będzie wracać, ale chirurdzy nie - oni jak wyjadą i to już na stałe. Ponadto mieszkańcy tego rejonu świata chwalić będą sobie przede wszystkim pogodę.

Czego i Państwu życzę w Nowym 2014 Roku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz